(312) 847 5352destek@nuev.com
0item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

İADE

Aldığım mobilyayı iade edebilir miyim? Almış olduğunuz ürünleri, size teslim edildikten sonra ki 14 (on dört) gün içinde herhangi bir mazaret bildirmeksizin, ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. İade edilecek ürün veya ürünlerin tüm parçaları eksiksiz olarak orijinal ambalajında olmalı ve faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Bu sebeple ürününüz elinize ilk ulaştığında mutlaka kontrol ederek almanızı, bir hasar olduğu takdirde bunu bildirip kabul etmemenizi önemle hatırlatmak isteriz.

İade işlemlerini nasıl başlatabilirim?
  • İade veya hasarlı/sorunlu parçanızın değişimi için, destek@nuev.com e-posta adresimize yazılı olarak talebinizi yapmanız gerekmektedir. Telefon ile iade işlemi yapılamamaktadır.
  • Yollamış olduğunuz iade veya değişim taleplerinde, sorunun tespiti için, ilgili ürünün durumunu gösteren detaylı fotoğrafları yer almalıdır. Uzman ekiplerimiz konuyu 2 iş günü içerisinde inceleyerek tarafınıza dönüş yapacaklardı
  • Lazzoni ekiplerinin yapmış olduğu teslimatlarda, ürünün iadesi veya hasarlı/sorunlu parçanın değişimi için ekiplerimizden tarih talep edilmektedir. Belirlenen tarih e-posta yolu ile tarafınıza bildirilir.
  • Kargo ile yapılacak değişimlerde, hasarlı/sorunlu parça veya ürünün tamamı tekrar üretilir. Panel ürünler 10(on) gün, döşemeli ürünler ise en geç 20(yirmi) gün içerisinde adresinize yollanır.
  • Kargo ile yapılacak iadelerde, talebinizin onaylanması ile birlikte iade etmek istediğiniz ürünü MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak geri yollayabilirsiniz

Kaç gün içinde paramı geri alabilirim?Cayma bildiriminizin bize ulaştığı andan itibaren ürün tutarı 10(on) gün içerisinde iade edilmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün tutarı 14 (on dört) gün içerisinde bankaya iade edilir. Bundan sonraki süreçte tutarın hesabınıza yansıması tamamen banka işlem süreçleri ile alakalıdır. Kredi kartına iade edilen tutarın hesabınıza yansıtılması ortalama 2 ile 3 haftayı bulabilmektedir. EFT/Havale ile yapılan ödemelerde ürün tutarı yollamış olduğunuz hesabınıza 10(on) gün içerisinde iade edilmektedir.

İade şartları nedir?İade edilmek istenen ürün size ulaştığı şekilde; paketli, eksiksiz ve hasarsız olarak gönderilmelidir. Ürün ulaştıktan sonra uzmanlarımız tarafından genel kontrolleri yapılmaktadır, bu kontrollerin sonrasında herhangi bir eksiklik görüldüğü takdirde belirlenen tutar iade tutarından düşülmektedir. Bu durumlara örnek olarak;

  • Ürün orijinal paketinde değilse iade tutarından paketleme masrafı düşülmektedir.
  • Gönderdiğiniz üründe lekelenme, ıslanma, yanma gibi kalite kontrolünden geçemeyecek tür iadeler kabul edilmemektedir. Bu durumlarda kargo masrafını karşılayarak ürünü geri alabilirsiniz.
  • Kasti veya hata ile oluşmuş hasarlarda hasar gören parçanın değeri kadar tutarı iade tutarından düşülmektedir. Örneğin ürün 5 parçadan oluşuyor ve 1 parçada hasar oluşmuşsa o parçanın değeri kadar iade tutarından düşülmektedir.